Főtér Fesztivál 2019 - Díjazottak



A Főtér Fesztivál 2019 - Nagybányai Magyar Napok versenyeinek, vetélkedőinek és sporteseményeinek díjazottai:

Kvíz-est:

1. hely: Ledvay csapat

2. hely: Sasok csapat

3. hely: Csalamádé csapat

 

#nekem5nyolc - 5-8.-os diákok vetélkedője

1. hely: Bulldog csapat (Várvédő Réka, Balogh Eszter, Martinez-Bunda Jázmin, Costin Evelin)

2. hely: Teamwork csapat (Kolozsi Hanna, Attl Yvette, Kálmán Dóra, Török Dóra)

3. hely: Malacka csapat (Marosán Dóra, Várvédő Bence, Marosán Erik, Balogh Áron)

 

Nagybánya mesés térképe

1. hely megosztva: Kiss Adél és Pongrácz Noémi

 

Míves kvíz:

1. hely: Gircsis Orsolya

2. hely: Elianti Sarah

3. Telegdi Búzás Blanka

 

Boneshaker bicikliverseny

Óvoda futó bicikli

1. Nagy Ákos

2. Maxim Amades

3. Ambrus Viktor

Óvoda bicikli

1. Józsa Sándor

2. Staharoczky Gergő

3. Orbán Bence

0-ik osztály

1.Triff Tudor

2. Zulestyán Balázs

3. Petruska Patrik

1.osztály

1.Bányai Erika

2. Papp Áron

3. Várvédő Balázs

2. osztály

1. Várdai Alpár

2. Pintér Hunor

3. Tatár Ákos

3.osztály

1. Griga Áron

2. Bodor Barna

3. Kósa Áron

4.osztály

1. Bodor Máté

2. Griga Giulia

3. Hitter András

 

FF Diáknapok 2019

1. hely: Kamikaze csapat

2. hely: bOJTárok

3. hely: Picigoj Klán 2.0

 

FF Félmaraton 2019

5km férfiak:

1. Lévay Zoltán

2. Staharoczky Áron

3. Varsányi Krisztián

5km hölgyek:

1. Gagyi Adél

2. Tamaian Camelia

3. Stanila Anamaria

10km férfiak:

1. Kulcsár István

2. Salajan Cosmin

3. Berinde Adrian

10km hölgyek:

1. Popa Leona

2. Pascan Roxana

3. Berinde Anamaria

21 km férfiak: 

1. Kurtinet Brandon

2. Stan Florin

3. Waldemar Vaum

 

Amatőr tollaslabda bajnokság 2019:

Ferfi páros, haladók:

1. Dragos Andrei - Benciu Alex

2. Cristian Dragos - Emil Baricz

3. Fekete Zoltán - Horea Rusu

Egyéni férfi, haladók:

1. Benciu Alex

2. Andrei Dragos

3. Tolescu Eduard

Páros, amatőr:

1. Tudor Rad - Andrei Dragos

2. Cosmin Dragos - Emil Baricz

3. Alin Valean - Paula

Egyéni, amatőr:

1. Stoff Attila

2. Joa Daniel

3. Oana Pop

Páros, gyerekek:

1. Pop Cosmin - Pop Oana

2. Cosmin Dragoș - Mureșan Daria

3. Ianachis Nikos - Cirt Natalia

Egyéni, gyerekek:

1. Cirt Natalia

2. Cosmin Dragoș

3. Moldovan Teodora

Karkötő-díj (Bitay Zoltán festmény):

Gagyi Anna

 

Tulipán-díj:

Ski&Bike bicikli: Frixeni Fabian

Meze audio fülhallgató: Elianti Sarah