A Főtér Fesztivál 2018 - Nagybányai Magyar Napok díjazottai



Rejtett kincseink családi kincskeresés

Peschak család

Richter család

Sass Bunda család

Kósa család

Cselinszki család

Szigeti család

Török család

Balogh Eszter

Telegdi- Búzás család

Veres Tekla

Bálint Kincső

Várvédő Ágnes + Viki

Boneshaker bicikliverseny:

Óvodások futóbicikli, pótkerék kategória:

1. Staharoczki Gergő

2. Costin Tudor

3. Sipos Péter

Óvodások kétkerek kategória:

1. Petruska Patrik

2. Futó Ervin

3. Szöllösy Artur

Nulladik osztály:

1. Henter Dóra

2. Bányai Erik

3. Ady Emma

Első osztály:

1. Pintér Hunor

2. Várvédő Balázs

3. Oláh Anna Dórka

Második osztály:

1. Bodor Barna

2. Kósa Áron

3. Vas Andris

Harmadik osztály:

1. Szaniszló Ádám

2. Hitter Ádám

3.Hitter András

Negyedik osztály:

1. Valdman Péter

2. Banc Márk

3. Telegdi-Búzás Petra

Míves Kvíz:

1. Szigeti Gyuszi

2. Telegdi- Búzás Petra

Naaagy Gombócfutam:

1. Várvédő Bence

2. Balogh Áron

3. Marosán Erik

Harry Potter Kvíz:

1. Főnix rendje: Balla Rita, Saitos Abigél, Costin Evelin

2. Mardekár: Várvédő Vence, Rusu Enikő, Telegdi- Búzás Blanka

3. Oroszlánok: Pintér Emese, Kolozsi Hanna, Susányi Henrietta

Honfoglaló:

1. Zöld csapat: Várvédő Bence, Pintér Emese, Marosán Dóra

2. Piros csapat: Bogya Hunor, Somai Edina, Várdai Kiara

3. Kék csapat: Bányai Roni, Bodolay Erich, Olajos Márk

Fesztiválos kvíz-est:

1. Újratervezés csapat

2. Csalamádé csapat

3. Fiatalok csapat

Cserkész gyömöszölő: 

1. Szeibert Xavér, Gagyi Anna

2. Palencsár..., Lapohos Boglárka

3. Staharóczky Áron

FF tulipán (pecsétgyűjtés) díj:

5-12 éves kategória: Gircsis Orsolya, Ladányi Erika, Lengyel Maja- Júlia, Szaniszló Ádám, Veres Tekla, Kósa Áron

12-18 éves kategória: Várvédő Ákos (kerékpár)

Ajándékcsomagok: Bandi Denisa, Kert Evelin, Győrfi Roland

18+ kategória: 2 személyre szóló utazás a bécsi és budapesti karácsonyi vásárra: Farczki Cecilia

Ajándékcsomagok: Kemény Beatrix, Szigeti Gyuszi

Karkötő díjak:

Győri Sánta Kinga festménye: Strenger család

Kiss Adél grafikája: Balogh Áron

Mezzoforte által felajánlott bútordarab: Keisz család

2 éjszakás családi üdülés a Medve panzióban: Szigeti család

Meze Audio felajánlásában egy fülhallgató: Futó Edmond

100 lejes ajándékutalvány a Home Computers felajánlásával:  Gircsis Orsolya és Balázs Dóra

Amatőr tollaslabda bajnokság:

férfi, egyéni, amatőr

1. Stoff Attila

2. Fodor Péter

3. Gulyás Sándor

Egyéni, férfi haladó

1. Benciu Alexandru

2. Baricz Emil

3. Cseterki Dávid

Férfi páros, amatőr

1. Cseterki Dávid - Várvédő Arnold

2. Dragos Andrei - Dragos Cosmin

3. Stoff Attila - Gáspár Sanyi

Férfi páros, haladó:

1. Silaghi Rares - Bochis Mihai

2. Tolescu Eduard - Alin Valeanu

3. Horia Rusu - Fekete Zoltán

Vegyes páros, amatőr:

1. Pop Oana - Banciu Alex

2. Fodor Péter - Andreea Craciun

3. Kádár Zoltán - Roman Corina

Vegyes páros, haladók:

1. Dragos Cristian - Andreea Craciun

2. Baricz Emil - B. Andreea

3. Horea Rusu - Roman Corina

Női, egyéni:

1. Pop Oana

2. Ciubacan Mara

3. Cirt Natalia

Női, páros:

1. Baricz Andrea - Andreea Craciun

2. Agi - Corina

3. Muresan Daria - Pop Oana