A Főtér Fesztivál 2017 díjazottai - FRISSÍTÉS alatt



Az alábbiakban közöljük a FF2017 versenyeinek, vetélkedőinek, játékainak nyerteseit. A nyereményeket, ajándékokat az RMDSZ székházban lehet átvenni, szeptember 21.-től kezdődően, 8-15 óra között:

Vizes luficsata:

  1. hely: Farczki Dóra, Víg Reneé, Györfi Henrietta, Varga Loránd, Duna Jessica

  2. hely: Bán Erik, Molnár Tibor, Halázs András, Bodolai Erik, Frixeni Fábián

  3. hely: Strengher Erika, Gagyi Orsolya, Fuci Anita, Kert Evelin

 

Kendama:

  1. hely: Geiger Norbert

  2. hely: Rajna Mihály

  3. hely: Major Richárd

 

Spinner:

  1. hely: Balogh Eszter

  2. hely: Kósa Áron

 

Családok vetélkedője:

  1. hely: Pünkösti Csongor családja

  2. hely: Balázs és Munteanu család (együtt szerepeltek)

  3. hely: Barabás Zsolt családja; Kósa Artúr családja;

  4. hely: Hegedűs Attila családja; Marosán Zoltán családja

 

Térfoglaló V-VIII osztály:

1. hely: Kádár Dávid, Pintér Emese, Marosán Dóra, Kolozsi Hanna, Marosán Erik

2. hely: Lapohos Boglárka, Balla Rita, Májercsik-Sass Tünde, Várvédő Ákos, Konyicska Petra

3. hely: Orbán Andrea, Magoss Zita, Koncsárd Péter, Bán Erik

 

Hajókészítés-hajókázás:

nyertesek:

Bokos Hunor

Ákos Norbert

Csavdáry Harald

Frixeni Artur

Munteanu Márk

Balázs Márk

Ravai Nagy Gergő

Veres Tamás

Varga Vigh Vivien

Frixeni Szeréna

Körmendy Nikolett

Banc Márk

Hegedűs Péter

Elianti Sarah

Vrázsa Emilia

Bodor Máté

Bodor Barna

 

Óriás Ugróiskola Bajnokság:

1. hely: Szigeti Viktória, Balogh Eszter, Costin Evelin

2. hely: Kolozsi Hanna, Budai Sára

3. hely: Pintér Emese, Bodor Barna, Budai Zsófi

 

Diáknapok:

1. hely: Vig Renée, Balázs Erik, Kert Imola, Szigeti Dóra, Várvédő Arnold

2. hely: Sebők Roland, Brettschneider Ivett, Kádár Gergő, Bobolog Klára, Bobolog Krisztián

3. hely: Almási Tamás, Ciople László, Gyarmathy Timea, Kató Kinga, Zaváczki Péter

 

Nerf:

nyertesek: Koncsárd Péter és Bán Erik

 

Térfoglaló IX-XII:

1. hely: Bán Ernő

2. hely: Farczki Hajnalka

3. hely: Varga Tamás

 

Kvíz-est:

1. hely: Veszetvihar szín csapat

2. hely: Lárvafeher csapat

3. hely: Blidarkék csapat

 

Igazi sörbajnokság:

1. hely: Szigeti Gyuszi

2. hely: Hegedűs Attila

3. hely: Tallódi Zsolt

 

Guruljunk futóbiciklin, kerékpáron, rolleren...

A részvételi díjakat a helyszínen kapták meg a gyerekeknek

 

Rekeszmászás:

1. hely: Bodolay Erich, Zulestyán Ákos, Bartha William

2. hely: Vas Gál Péter

3. hely: Csíki Rolland, Strenger Erika

 

Amatőr Tollaslabda Bajnokság:

Egyéni:

1 hely: Fodor Péter

2 hely: Kádár Zoltán

3 hely: Gulyás Sándor

Egyéni haladó:

1 hely: Horia Rusu

2 hely: Benciu Alexandru

3 hely: Silaghi Rares

Férfi páros:

1 hely: Török Bálint - B. Wilhem-Mátyás

2 hely: Fodor Péter - Baricz Emil

3 hely: Bolchis Mihai - Silaghi Rares

Vegyes páros:

1 hely: Baricz Emil - Baricz Andrea

2 hely: Fodor Péter - Craciun Andreea

3 hely: Gulyás Sándor - Keresztesi Olga

 

SORSOLÁSOK:

Névre szóló pólók díj:

1. hely: Bodor Barnus

2. hely: Balogh Noémi

3. hely: Futó Erwin

FF tulipán részvételi díj:

1. hely: Telegdi-Buzás Blanka (fődíj: kerékpár)

2. hely: Várvédő Ágnes

3. hely: Győrfi Rolland

FF karkötő díj:

1. hely: várjuk a jelentkezőt, 64-as sorsjegy (pótszám: 53-as) - Szántó Andreász festménye

2. hely: várjuk a jelentkezőt, 18-as sorsjegy (pótszám: 600-as)

3. hely: Gyarmathy Tímea (360-as sorsjegy, a sorsolás helyszínén jelentkezett)